ZKR MCW – İletişim Sorunlarınıza Köklü Çözüm

You are here:

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki hemşire ve doktorlar çalışma sürelerinin en az %35’lik kısmını hasta  verilerine ulaşmak için harcıyorlar, İşte tam burada MCW  değerli olan zamanınızı en doğru ve ekonomik  kullanabilmeniz  için geliştirildi.Yapılan çağrıları anında görebilir ve yönetebilir, takım arkadaşlarınızla sesli iletişim sağlayabilir ve tek dokunuşla durumunuzu değiştirebilirsiniz.

Ayrıca üzerindeki entegre kart okuyucusuna  yetkili personelin kart okutma işlemini gerçekleştirmesinin ardından   profili aktif olarak ilgili takıma dahil olur ve diğer takım arkadaşlarınızın durumunu izlemenize ve görev ataması yapabilmenize olanak sağlar. MCW ile  dahili telefon ve  mesaj alma fonksiyonelliğini sağlayıp, hemde sizin için  özel olarak tasarlanmış yazılımlarınızı yükleyebilirsiniz.

MCW tüm bu entegrasyonları kendi içinde  yöneterek cihaz maliyetlerinizi minimuma indirip,işletme ve kurumunuzu kara geçirmenize olanak sağlar. MCW One ile sadece hemşire çağrı ve acil kodlar (Mavi kod,beyaz kod,pembe kod vs.) değil ZKR hemşire çağrı sistemlerinin üstün entegrasyon kabiliyetlerini bir arada  kullanarak hastaların demografik verilerine hızlıca ulaşabilir, kritik alarmları alır, ayrıca laboratuvar sonuçlarını da izleyebilirsiniz.

Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram