Hemşire Çağrı Sistemleri

Hemşire çağrı sistemlerimiz, hastanelerdeki hasta bakım kalitesini artırmak ve hastaların güvenliğini sağlamak için önemli bir rol oynamaktadır. Bu sistemler ayrıca hemşirelerin ve sağlık personelinin verimliliğini artırarak daha fazla hasta bakımı sağlamalarına yardımcı olur.

Hastane Entegrasyon
Yazılımları

Yazılımlarımız, hastane personelinin hasta bilgilerine daha hızlı ve kolay bir şekilde erişmesini sağlar. Ayrıca, farklı bilgi sistemleri arasında veri paylaşımı sayesinde hasta bakım kalitesi artırır ve hataların önüne geçer. Sağlık kurumları arasında veri paylaşımını kolaylaştırarak hasta bakımı sürecinde işbirliğini artırır.
1982 yılından beri üretim sektöründe başarılarını devam ettiren Kıraç Group, 2005 yılında zayıf akım teknolojileri ve bilişim sektörüne adım atarak Kıraç Bilgi İletişim Teknolojileri San.Tic. A.Ş’yi kurmuştur. Şirketimiz 2011 yılında sektördeki talebi görerek Akıllı Sağlık İletişim Sistemleri üzerine yoğunlaşıp ZKR markası ile yerli üretime geçiş yapmıştır.
0 +
Ülke
0 +
Proje
0 +
Milyon Hasta

MCW One’la zamanınızı
doğru yönetin...

MCW değerli olan zamanınızı en doğru ve ekonomik kullanabilmeniz için geliştirildi.Yapılan çağrıları anında görebilir ve yönetebilir, takım arkadaşlarınızla sesli iletişim sağlayabilir ve tek dokunuşla durumunuzu değiştirebilirsiniz.

Infinity hemşire çağrı sistemi ile
herşey daha kolay...

Sistem, hastalar ve hemşireler arasında daha yüksek düzeyde iletişim sağlamak için tasarlanmıştır ve ayrıntılı olay kaydı, kolay ve kapsamlı hizmet sağlar.

Haberler & Duyurular

İletişim Formu

Formumuzu doldurun sizinle iletişime geçelim!