MCW One, Dect ve Mesajlaşma

You are here:

MCW One

Araştırmalar, sağlık çalışanlarının zamanlarının yaklaşık %35’ini bilgiye ulaşmaya çalışarak geçirdiğini gösteriyor. MCW, zamanı en verimli şekilde kullanmanız için size yeni nesil iletişim seçenekleri sunuyor. MCW, doğru bilgiyi doğru zamanda almanızı sağlar. Hastane Bilgi Sistemi (HIS) entegrasyonu sayesinde kritik ve düzenli bilgileri gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz.

MCW One Handset, ZKR Hemşire Çağrı Sistemleri ile tam entegre çalışmak üzere MCW Yazılımını desteklemek için tasarlanmış Android tabanlı bir akıllı telefondur. Entegre NFC Kart Okuyucu ve Barkod Okuyucu, hemşirelerin Hastane Bilgi Sistemleri veya hastanenin kullandığı diğer Yönetim Sistemleri ile tam otomatik ve kağıtsız entegrasyon potansiyelini ortaya çıkarmasına olanak tanır. MCW One Handset, personelinize verileri işlemek ve verilere erişmek için eksiksiz bir teknolojik araç seti sağlar.

DECT

ZKR Hemşire Çağrı Sistemleri, hastane PBX’i aracılığıyla DECT telefon sistemleriyle entegre edilebilir ve böylece alınan tüm çağrıları belirtilen DECT telefonlarına kısa mesaj olarak iletebilir.* Bu mesajların gönderilme/alınma durumunu ve alıcı personelin yanıt sürelerini detaylandıran günlükler ve analizler raporlanabilir.**

*Metin mesajı özellikli DECT el cihazları gerektirir
**Uyumlu sistemler için geçerlidir.

Wireless Pager

ZKR Wireless Pager sade bir tasarıma sahiptir. Mesajları 8 satırlık yüksek çözünürlüklü, aydınlatmalı ekrana okuması kolay olacak bir şekilde yansıtır. Beş farklı uyarı bip sesi ve titreşimli uyarı modu vardır. Çağrı cihazı manuel ayarlanabilir. Altı adresi ve 19 mesaj kapasitesi vardır. Şarj edilebilir pil ile çalışır. Taşıma askısı ve klipsi ile kullanımı pratik hale getirilmiştir.

ZKR Pager Transmitter
Pager Transmitter, hemşire çağrı sisteminden gelen sinyallerin çağrı cihazlarına ulaştırılmasını sağlayan ünitedir. KET yönetmeliğine uygun olarak 433 MHz’de yayın yapar. İlave vericiler yerleştirilerek kapsama alanı kolaylıkla genişletilebilir.