zkr Infinity

Sesli İletişim Hemşire Çağrı Sistemi

Details

zkr Air

Kablosuz Hemşire Çağrı Sistemi

İncele

zkr Comfort

Sesli İletişim Hemşire Çağrı Sistemi

Details

MEDICA 2022The View Hospital QATAR DohaKatar'da Körfez Bölgesinin en modern hastanesi olacak olan Doha'daki The View Hospital yönetimi ZKR ailesinin bir parçası olmayı seçti. Bu hastenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.ZKR InfinityZKR Infinity series provides a state of the art voice communication platform for
your Nurse Call and Emergency Code needs.


The system is designed to enable a higher level of communication between patients
and nurses, and its detailed event logging allows for easy and thorough service
quality evaluation. It empowers patients to control their environment including TV, air
conditioning, window blinds and lights, while giving them the ease of mind knowing
that their nurses are a button’s press away.

Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü
ZKR Comfort - Sesli Hemşire Çağrı SistemiZKR Comfort ürün ailesi içerisinde sesli iletişim platformları kapsamında üretilmiş olup,amaç olarak hastalar ile olan iletişimi yüksek düzeyde tutarak hemşirelik hizmetlerinde kontrol kolaylığı sağlamayı hedeflemiştir.

KVKK Aydınlatma Metni
ZKR Hızlı Ürün Arama

Görüntülemek istediğiniz ürüne aşağıdaki listeden hızlıca ulaşabilirsiniz.


Haberler

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi


Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Türkiye'nin üçüncü büyük sağlık…

The View Hospital QATAR Doha


Katar'da Körfez Bölgesinin en modern hastanesi olacak olan Doha'daki The…

ZKR MCW - İletişim Sorunlarınıza Köklü ÇözümYapılan Araştırmalar göstermiştir ki Hemşire ve Doktorlar Çalışma sürelerinin En az %35 lik kısmını verilere ulaşmak için harcıyorlar. İşte tam burada MCW sizin için en tasarlandı. Yapılan çağrıları anında görebilir ve yönetebilirsiniz. Takım arkadaşlarınızla sesli iletişim sağlayabilir, Tek dokunuşla durumunuzu değiştirebilirsiniz. üzerindeki Entegre Kart okuyucu ile Hangi personel kartını okutur ise onun profili aktif olarak ilgili takıma dahil olur. Diğer takım arkadaşlarınızın durumunu izleyebilir, Görev ataması yapabilirsiniz. Ayrı ayrı cihazları taşımanız gerekmez , Sizin için hem dahili telefon,Hem Mesaj Alıcı,Hemde Sizin özel yazılımlarınız yüklenerek tekbir cihazda  tüm işlerinizi hızlı ve kolay yönetebilirsiniz.. Sadece Hemşire çağrı ve Acil kodlar(Mavi kod,beyaz kod,pembe kod vs.) değil  ZKR hemşire çağrı sistemlerinin üstün entegrasyon kabiliyetlerini bu cihaz ile kullanarak  Hastaların demografik verilerine hızlıca ulaşır, kritik alarmları alır  hatta laboratuvar sonuçlarını izleye bilirsiniz.

ZKR Entegrasyon YazılımlarıHemşire Çağrı İzleme Paneli