Hastane Entegrasyon Yazılımları

Hastane Entegrasyon Yazılımları

Entegrasyon Yazılımları

Genel Sesli Anons Entegrasyonu
ZKR Hemşire çağrı sistemleri Genel ve Acil sesli anons sistemleri ile entegre olarak Hemşire panelleri üzerinden
Zone seçimli olarak SIP tabanlı Anons yapmanızı sağlar.

Telefon Santrali  Entegrasyonu
ZKR Hemşire çağrı sistemleri Hastane genelinde kullanılmakta olan Telefon santrali ile SIP,Analog,PRI olarak entegre olabilir.
Bu entegrasyon sayesinde Kullanılan Tüm Dahili telefonlardan Farklı Acil kodlar başlatılarak sonlandırılabilir.(Mavi kod,beyaz kod,Pembe kod,Kırmızı kod vb.)
Ayrıca Telefon santrali üzerinde kullanılmakta olan Dect telefonlar var ise Alına alarmlara Bu dect telefonlara Yazılı mesaj olarak ulaştırılabilir.

Bina yönetim sistemi
ZKR Hemşire çağrı sistemleri KNX veya web servisleri aracılığıyla Aydınlatma otomasyon sistemlerine entegre olarak Alarm tipine göre otomatik olarak 
aydınlatmaları kontrol edebileceği gibi  hasta el seti üzerinden oda veya Muayene lambasının kontrol edilmesine olanak sağlar.
Sistem bütünlüğünün izlenebilmesi için BMS sistemlere ZKR hemşire çağrı sistemlerine ait tüm ekipmanların anlık durum bilgilerini aktarabilir.
Bu sayede Merkezi bir izleme imkanı sağlar.

Kartlı Geçiş Sistemleri Entegrasyonu
ZKR Hemşire çağrı sistemleri hastane genelinde kullanılmakta olan Kartlı geçiş sistemleri ile entegre olabilir. Bu sayede Hastane genelinde kullanılmakta olan Personel (Mifare) kartları Hemşire çağrı sisteminde de kullanılır durumda olacak ve kart yetkilendirmeleri sadece tek noktadan yönetilir olacaktır.

HBYS Entegrasyonu
(Hastane Bilgi Yönetim Sistemi)
ZKR Hemşire çağrı sistemleri HBYS entegrasyonu sayesinde Oluşan tüm alarmların kayıtlarını HBYS tarafınada işleyerek tek merkezli Raporlamaya ve Performans analizine imkan sağlar. Ayrıca ikinci seviye entegrasyon ile Hemşire çağrı sistemi üzerinden Hasta bilgilerine de ulaşım mümkün olabilmektedir.

Yangın Alarm Entegrasyonu
ZKR Hemşire çağrı sistemleri Yangın Algılama sistemleri ile entegre olarak hastane içerisinde oluşan Yangın alarmlarının ilgili zone daki Hemşire panelleri üzerinden takip edilmesine olanak sağlayarak daha hızlı ve doğru acil eylem planı yapılmasına olanak sağlar. bu entegrasyon ile Yangın alarmı alındığı anda farklı ekiplerin dect telefonlarına veya MCW ünitelerine Alarm mesajı iletilebilir.

Bebek Takip ve Güvenlik Entegrasyonu
ZKR Hemşire çağrı sistemleri Bebek takip sistemleri ile Entegre olarak  oluşan alarmlarının ilgili zone daki Hemşire panelleri üzerinden takip edilmesine olanak sağlayarak daha hızlı ve doğru acil eylem planı yapılmasına olanak sağlar. bu entegrasyon ile Bebek alarmı alındığı anda farklı ekiplerin dect telefonlarına veya MCW ünitelerine Alarm mesajı iletilebilir.

Ürün Detayları