MCW One, Dect ve Mesajlaşma

MCW One, Dect ve Mesajlaşma

MCW One

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki hemşire ve doktorlar çalışma sürelerinin en az %35' lik kısmını hasta  verilerine ulaşmak için harcıyorlar, İşte tam burada MCW  değerli olan zamanınızı en doğru ve ekonomik  kullanabilmeniz  için geliştirildi.Yapılan çağrıları anında görebilir ve yönetebilir, takım arkadaşlarınızla sesli iletişim sağlayabilir ve tek dokunuşla durumunuzu değiştirebilirsiniz.

Ayrıca üzerindeki entegre kart okuyucusuna  yetkili personelin kart okutma işlemini gerçekleştirmesinin ardından   profili aktif olarak ilgili takıma dahil olur ve diğer takım arkadaşlarınızın durumunu izleyebilmenize ve görev ataması yapabilmenize olanak sağlar. MCW ile  dahili telefon ve  mesaj alma fonksiyonelliğini sağlayıp, hemde sizin için  özel olarak tasarlanmış yazılımlarınızı yükleyebilirsiniz.

MCW tüm bu entegrasyonları kendi içinde  yöneterek cihaz maliyetlerinizi minumuma indirip,işletme ve kurumunuzu kara geçirmenize olanak sağlar. MCW One ile sadece hemşire çağrı ve acil kodlar (Mavi kod,beyaz kod,pembe kod vs.) değil  ZKR hemşire çağrı sistemlerinin üstün entegrasyon kabiliyetlerini bir arada  kullanarak hastaların demografik verilerine hızlıca ulaşabilir, kritik alarmları alır , ayrıca laboratuvar sonuçlarını da izleyebilirsiniz.

Ürün Detayları

Kablosuz Çağrı Cihazı

Kablosuz Çağrı cihazı basit bir tasarıma sahiptir. 8 Satırlık yüksek çözünürlüklü, aydınlatmalı ekran sayesinde mesajları okumak daha kolaydır. İsteğe göre değişen beş adet uyarı sesi tonu vardır ve titreşimle uyarı modu mevcuttur. Çağrı cihazı elle ayarlanmaya müsaittir. Altı adres barındırır ve 1000 mesaj kapasitesine sahiptir. AAA geridönüşümlü pil ile çalışır. Taşıma askısı ve klipsi ile kullanımı pratikleşmiştir.
ZKR Kablosuz Aktarıcı (Kablosuz Çağrı Cihazları için)
Kablosuz aktarıcı cihaz (Pager Verici) hemşire çağrı siteminden gelen uyarıların, çağrı cihazlara ulaştırılmasını sağlayan ünitedir. KET yönetmeliğine uygun olarak 433 MHz yayın yapar. Kapsama alanının zayıfladığı noktalara eklemeler yapılarak, alan basit şekilde genişletilebilir.

Ürün Detayları

Acil Kod Hastane Sunucusu

Hastane içerisinde kullanılmakta olan Versatile ve Comfort serisi ürünlerin çalışmasını denetleyen ,Web Arayüzü ile raporlamalara imkan sağlayan Aynı zamanda Binada Kullanılmakta olan diğer sistemler ile entegrasyon sağlamamıza olanak sağlayan Sunucudur.  Linux tabanlı yapısı sayesinde sağlam güvenilir bir alt yapı sağlar.

 • Linux İşletim Sİstemi
 • Tam yedekli Mimari
 • Sisteme Bağlı Tüm modüllerin Arıza takibi ve bildirimleri
 • Ses Kayıt Modulu (Comfort Serisi ürünler için geçerlidir)
 • Wifi Mobil Telefonlar ile Mesaj Entegrasyonu
 • Dect Telefonlar ile Mesaj entegrasyonu
 • Çağrı Cihazları ile Mesaj Entegrasyonu
 • Telefon Santrali entegrasyonu ile Kurum dahili telefonlarından Acil Kod başlatılıp Sonlandırılması (1111,2222,3333 gibi)
 • IP, PRI, BRI, Analog Bağlantı 
 • Yangın Sistemleri ile Entegrasyon (Modbus , Bacnet , özel TCP bağlantı tipleri)
 • CCTV Sistemleri İle Entegrasyon (Seri Port, Özel TCP bağlantı Tipleri)
 • RFID Sistemler ile Entegrasyon (Web servis,Özel TCP bağlantı tipleri)
 • HBYS sistemleri ile entegrasyon (Web Servisler, SOA tabanlı mimari, özel TCP bağlantı tipleri)
 • Aydınlatma Otomasyonu ile Entegrasyon (Modbus, KNX, Analog IO, özel TCP bağlantı tipleri)
 • Acil ve Genel seslendirme sistemleri ile entegrasyon(otomatik anons okutulması, acil durumların anons sisteminden bildirimi) 
Ürün Detayları

Dect

ZKR Hemşire çağrı sistemleri  Dect Kullanılan Telefon Santrallerine Entegre olarak  Alınan Alarmları kullanıcıların Dect telefonlarına 
Yazılı Mesaj olarak gönderir.*   Gönderilen bu mesajların Gönderim , Kullanıcıya ulaşım ve olaya müdahale  zamanları takip edilerek performans analizi yapmak mümkün olmaktadır.**
* Mesaj Destekli Dect el Setleri  gerektirir.
** Uyumlu Sistemler için geçerlidir.
Ürün Detayları